Menu
Hľadať

Charakteristika

PHD – profesionálny voskovací systém

PHD voskovací systém pre Profesionalitu, Hygienu a Dispozičnosť je používaný už v tisícoch kozmetických salónoch, mobilnými terapeutmi, ale aj príslušnými zariadeniami kúpeľov a hotelov po celom svete a dostal sa aj na náš trh. Systém ponúka profesionálnu, hygienickú, rýchlu, jednoduchú, čistú a menej bolestivú metódu odstránenia chĺpkov s dobrým pocitom a bezpečnosťou pre každú klientku či klienta.

Sme presvedčení, že i vy ako profesionálne kozmetičky chcete ponúkať zákazníčkam stále najvyššiu možnú bezpečnosť a hygienu. Zavedenie tohoto systému dodá vašej práci rozmach, komfort a istotu, že máte k dispozícii svetovo unikátny voskový aplikátor.

Depilácia s PHD je veľmi profitujúca a ošetrujúca metóda. PHD voskovací systém nie je žiadny špachtlový alebo rolónový systém. Je na svete jediným voskovacím systémom s jednorázovými aplikátormi. Každý jeden, vo výrobe osobitne balený aplikátor, je otvorený a umiestnený na tubu s vysokokvalitným voskom priamo pred každou novou klientkou, čím je zabezpečená hygiena a eliminované riziko kontaminácie. PHD ohrievač dosiahne pracovnú teplotu do 20-30 minút a termostatom je táto teplota ďalej regulovaná. PHD bol vyvinutý a je stále vylepšovaný profesionálnymi kožnými terapeutmi, aby boli vám a vášmu kozmetickému štúdiu garantované najlepšie výsledky s optimálnou bezpečnosťou.

Výhodou systému PHD je jednoduchosť a praktickosť prístroja, pretože je všetko po ruke. Vosky, strhávacie papieriky, jednorázové aplikátory na tuby s voskom, pred- a po- depilačné produkty máte umiestnené v tvarovo prispôsobených priestoroch prístroja.

Čisté a efektívne odstránenie chĺpkov, úsporná spotreba vosku, žiadne rolonové nástavce, žiadne špachtle, všetko hygienické.

Prednosti PHD hovoria sami za seba:

  • eliminované riziko kontaminácie, maximálna hygiena
  • žiadny znečistený pracovný priestor
  • žiadna zalepená zakazníčka alebo silný zápach z voskov
  • žiadny príliš horúci alebo príliš studený vosk
  • žiadne horúce špachtle
  • zvýšená produktivita prostredníctvom redukovaného času ošetrenia
  • maximálný zákaznícky komfort, zníženie podráždenia pokožky
  • vysoko kvalitný medový a Tea-Tree vosk v tube s ľahkou manipuláciou
  • špeciálne prípravky pre depilačné ošetrenie pred a po aplikácii
  • profesionalita ošetrenia

Moderný termostaticky nastaviteľný ohrievač udržuje vosky stále v optimálnej pracovnej teplote. S PHD setom obdržíte všetko, čo potrebujete k efektívnemu, hygienickému a profesionálnemu voskovaciemu ošetreniu tváre i tela. Pre ďalšiu domácu starostlivosť odporúčame Thalasso Body a Thalasso Hand od Heitland Cosmetics.